Як відбувається друк на принтері HP Jet Fusion 5210?

 

Як відбувається друк на принтері HP Jet Fusion 5210?

Модель проходить кілька етапів перед тим, як ми відправимо її клієнту.

1. Візуалізація

На цьому етапі 3D-модель потрапляє в HP SmartStream 3D Build Manager — програму, яка перетворює її на завдання для принтера. Простір із синіми межами — копія робочої зони принтера з розмірами 380 × 284 × 380 мм. Коли деталі «укладено», програма готує завдання на друк.

2. Підготування принтера

У контейнер для вихідного матеріалу завантажують порошок, відтак його встановлюють у принтер. Усе готово до запуску. Із цього поліаміду HP Jet Fusion 5210 надрукує модель.

3. Друк

3D Build Manager віддає команду, і виріб шар за шаром сплавляється під впливом сполучних речовин та інфрачервоного світла. Щойно шар готовий, друкувальна головка наносить наступний. У рішенні Hewlett Packard увесь шар сплавляється одночасно.

4. Охолодження

Щоб вироби зберегли експлуатаційні якості й не стали крихкими, їх охолоджують поступово. В установці примусового охолодження це займає всього 4 години, а у звичайному режимі деталі охолоджуються до 12 годин. У цей час HP Jet Fusion 5210 уже створює нову партію виробів.

5. Очищення

Multi Jet Fusion — порошкова технологія друку, тому готові вироби потрібно очистити від залишків поліаміду. Для цього в Infomir є станція очищення.

Після очищення деталі готові до використання без додаткового оброблення. За потреби ми фарбуємо їх у чорний або сірий колір. Відтак деталі надсилаємо клієнту.