Вебiнар

4 березня о
15:00 за київським часом

Як технологія 3D-друку вплинула на якість медичного обслуговування

Безплатний вебінар від Infomir 3D Printing. Розповімо, що таке 3D-друк, які бувають технології і як їх використовують лікарі, медичні заклади та установи. Глядачі зможуть поставити будь-які запитання, найактивніші отримають сертифікати на 500 грн.

Ведучий вебінару:

Андрій Летницький

Менеджер проекту Infomir 3D Printing

Записатися на вебінар

Розповімо все, що треба знати про 3D-друк

На вебінарі ви дізнаєтеся:

 • Що таке 3D-друк і як його застосовують у медицині.
 • Для яких завдань використовують промислові та побутові принтери.
 • Як вибрати між FDM, SLS, MJF та іншими технологіями друку.
 • На що здатні принтери Multi Jet Fusion.
 • Як 3D-друк перезавантажив стоматологію.
 • Розбір реальних кейсів:
  Історія успіху Impress: як 3D-друк спрощує та пришвидшує друкування стоматологічних моделей для елайнерів для вирівнювання зубів.

Кому буде корисно

 • Стоматологія

  Розповімо, як 3D-друк допомагає відтворювати точні копії щелеп у великій кількості за декілька днів, що дозволяє оперативно виготовляти моделі для стоматологічних елайнерів.

 • Ортопедія

  Дізнайтеся, як 3D-друк використовують для створення індивідуальних ортопедичних корсетів, устілок та коригувальних ортезів.

 • Виробництво протезів

  З’ясуйте, як адитивні технології скорочують терміни виготовлення протезів та знижують дискомфорт пацієнтів під час процедур.

 • Прототипи

  Переконайтеся, що 3D-друк дозволяє лікарям створювати прототипи органів людини та краще готуватися до хірургічних операцій.

Ведучі вебінару

 • Менеджер проекту

  Андрій Летницький

  Знає, як 3D-друк допомагає стартапам робити функційні прототипи й залучати інвестиції, виробникам — створювати нові продукти й уникати проблем з прес-формами, медикам — рятувати пацієнтів і забезпечувати персонал обладнанням.

 • Голова клінічного відділу Impress

  Василь Білюк

  Розкаже про клініку Impress та як лікарі допомагають вирівнювати зуби без брекетів та хірургічного втручання. Пояснить як для цього використовують 3D-друк за технологією MJF. Відповість на запитання учасників вебінару.

Impress — безболісне та комфортне вирівнювання зубів

Клініка використовує сучасний метод вирівнювання зубів — стоматологічні моделі для елайнерів. Impress виготовляє їх за технологією світових стандартів. Спочатку клієнт проходить 3D-сканування — це цифрові відбитки зубів, а потім відбувається узгодження макету майбутньої усмішки. Завдяки прозорим капам, процедура коригування прикусу проходить швидко та комфортно. Сучасна технологія передбачає навіть дистанційне лікування.

Ставте ведучим будь-які запитання

Під час трансляції ви зможете поставити будь-які запитання про технологію, матеріал, вартість, подальше оброблення деталей та доставку. Ведучий розповість, як застосувати друк у вашому стартапі, як розраховується ціна і в які терміни ми друкуємо замовлення.

Щоб поставити запитання, можна ввімкнути камеру і мікрофон, або надіслати своє запитання в чат Zoom-конференції.

Активні глядачі отримають сертифікати на 500 грн.

Чим більше ви поставите запитань, тим вищий шанс отримати сертифікат на 500 грн. На попередньому вебінарі його дістали п’ятеро учасників.

Сертифікат можна використовувати для замовлення друку в Infomir 3D Printing.

Записатися на вебінар

Про Infomir 3D Printing

Infomir 3D Printing — проект української IT-компанії Infomir. Виробники, стартапи, медики та студії 3D-друку замовляють у нас прототипи та готові вироби.
Наша лінія HP Jet Fusion 5210 швидко впорається з тим, що іншими способами виробництва зробити неможливо, чи потребує надто багато часу.

Ми використовуємо поліамідний порошок HP PA 12 від Hewlett Packard. Поліамід міцніший, ніж ABS і фотополімери, стійкий проти ультрафіолету, мастил, бензину й лужних середовищ. Готові вироби з HP PA 12 майже не вбирають води та зберігають міцність, навіть якщо тривалий час працюють просто неба.