Портфоліо

  • Усе
  • Виробництво
  • Медицина
  • Стартапи
  • Студії 3D-друку

Деталі макетів для майстерні «ARCH MAQUETTE»

Клієнту для створення парків мініатюр, виставкових макетів і приватних колекцій потрібно було створити понад 200 виробів із пластику. Готові вироби мали бути стійкими до впливу ультрафіолетового випромінювання й вологи.

Шийка та кришка пляшки

Приватна виробничо-комерційна фірма «Бджілка» — це компанія, що займається проєктуванням і виготовленням гарячеканальних багатомісних пресформ. Підприємство також постачає термопластавтомати, чілери, бункерні сушарки, завантажувачі, дробарки, термопласти, конвеєрні лінії та інше обладнання для лиття пластмасових виробів.

Використання 3d принтерів допомагає виробникам і стартапам швидко і дешево протестувати продукт перед масовим виробництвом. Цим можливості 3д принтера і його користь не обмежені. Наша промислова лінія друку підходить для дрібносерійного виробництва і є альтернативою лиття. У цьому розділі ми покажемо, який бізнес з використанням 3d принтера можна започаткувати і що друкувати на 3д принтері для продажу.

Готові почати?

Допоможемо перевірити дизайн продукту, надамо інформацію про 3D-друк, запустимо серійне виробництво, надрукуємо макет чи медичний виріб.