Станьте офіційним партнером Infomir 3D Printing

Друкуйте прототипи й серійні вироби за найкоротший час і найліпшою ціною. Ми допоможемо із замовленнями будь-якої складності, щоб ви розвивали бізнес швидше й безперервно збільшували базу клієнтів.

Чому варто співпрацювати з нами?

 • Унікальна технологія Multi Jet Fusion

  Для друкування виробів ми використовуємо промислову лінію HP Jet Fusion 5210. Ця інноваційна технологія дає змогу виготовляти прототипи й серійні вироби геометричної форми без підтримувальних конструкцій і постоброблення.

 • Партнерська ціна й умови

  Для постійних замовників діють спеціальні умови співпраці. Промисловий друк від Infomir 3D Printing стане вигідною альтернативою друку за технологією FDM, SLS, SLA, а також литтю з використанням пресформ.

 • Точні строки одержання замовлень

  Своєчасне виконання замовлень — один з наших пріоритетів. Після подання заявки наш менеджер оцінить обсяг друку й ступінь завантаженості лінії, потім повідомить вам орієнтовний строк готовності виробів. Зазвичай наші клієнти одержують замовлення протягом 5—7 днів після подання заявки.

 • Технічна підтримка й навчання

  Infomir 3D Printing завжди на зв’язку з клієнтами. Наші спеціалісти готові допомогти оформити замовлення, дадуть відповіді на всі запитання про технологію та матеріал, а також проконсультують, як правильно підготувати 3D‑модель для друкування. У разі потреби нададуть специфікації та сертифікати.

Кому буде цікаво

 • Студії 3D-друку

  Приймаємо замовлення на друкування великих партій виробів з високою деталізацією. Наша лінія друкує деталі з роздільною здатністю 1200 х 1200 DPI та шаром завтовшки 80 мікронів. Надрукувати можна цільні вироби розміром до 380 х 284 х 380 мм. Деталі з більшими габаритами друкуємо частинами. Після цього їх можна склеїти й відшліфувати. Місця стиків на готовому виробі будуть непомітні.

 • Виробники

  Використовуйте лінію HP Jet Fusion 5210, щоб запустити дрібносерійне виробництво. Це дає змогу заощадити час та кошти на створення пресформи для лиття і швидко вивести на ринок готову продукцію. Протягом одного циклу друкування (5—7 днів) можна виготовити до 4 кг готових виробів.

 • Стартапи

  Застосовуйте технологію MJF для друкування прототипів і складних виробів. На нашому принтері можна виготовляти працездатні елементи, деталь у деталі та шарнірні з’єднання. Друк прототипів дає змогу протестувати дизайн виробу й за потреби скоректувати початкову 3D‑модель.

Лінія HP Jet Fusion 5210

Для створення виробів Infomir 3D Printing використовує єдину в Східній Європі промислову лінію 3D-друку HP Jet Fusion 5210. Оператори нашого обладнання — сертифіковані спеціалісти Hewlett Packard. Лінія HP Jet Fusion 5210 — флагман промислового друкарського обладнання Hewlett Packard. Порівнюючи з попередніми поколіннями, це обладнання продуктивніше й друкує якісні вироби за мінімальних витратах.

Матеріал — поліамід HP PA 12

Для друку ми використовуємо поліамідний порошок HP PA 12. Його виробляє Hewlett Packard.

Поліамід міцніший за ABS і фотополімери. Якщо ABS-пластик плавиться за температури 105 °C, то HP PA 12 — за 150 °C.

Матеріал стійкий до ультрафіолету, мастил, бензину і лужних середовищ. Готові вироби з HP PA 12 майже не вбирають воду, зберігаючи міцність, навіть якщо довго працюють під відкритим небом.

Поліамід не містить важких металів, фталатів і бісфенолу А; з нього друкують навіть іграшки.

Фарбуємо вироби в чорний, графітовий і сірий кольори

Доступне фарбування та струминна обробка графітом. У першому випадку деталь занурюють у посудину з барвником, у другому — проводять піскоструминну обробку вуглецем.

Фарбування та струминний метод — недорогі та ефективні способи отримати вироби з якісним фінішним покриттям.

Про Infomir 3D Printing

Infomir 3D Printing — проект української IT-компанії Infomir. Компанія надає послуги промислового друку виробникам, стартапам і студіям 3D-друку. Компанія використовує американську лінію HP Jet Fusion 5210. Це обладнання працює в рази швидше за інші порошкові принтери.

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки