3D-друк для виробників

Запустимо для вас дрібносерійне виробництво на американській лінії 3D-друку HP Jet Fusion 5210. Допоможемо швидко перевірити дизайн виробів без витрат на прес-форму.

Як застосовують технологію MJF у виробництві

 • Швидке прототипування

  Перш ніж запустити продукт у серійне виробництво, його перевіряють і тестують. Потім виріб можна доопрацювати: удосконалити форму чи дизайн. Використовуючи 3D-друк, виробник на цьому етапі не марнує гроші та час на виготовлення прес-форми.

 • Дрібносерійне виробництво на 3D-принтері

  Адитивне виробництво дає змогу виготовити будь-яку кількість виробів — від одного до кількох сотень. Можна надрукувати корпус дрона або партію запчастин для автомобіля. Замовник отримує готові вироби в короткий строк: цикл друку триває 3–5 днів.

 • Виготовлення складних деталей

  HP Jet Fusion 5210 створює складні вироби без підтримки: під час друку порожнечі заповнює порошок матеріалу (HP PA 12, PP або TPU). Згодом його видаляють. Це дає змогу виготовляти функціональні деталі, шарнірні з’єднання та вироби зі складною геометрією.

Спеціальна ціна при регулярних замовленнях

Для великих обсягів друку діє спеціальна знижка. Щоб її отримати, заповніть форму і розкажіть про свій проект. Коли ми опрацюємо і схвалимо заявку, ви отримаєте знижку на перший і всі наступні замовлення.

Переваги 3D-друку

 • 01

  Швидше за лиття

  Щоб запустити виробництво, не треба чекати, поки виготовлять прес-форму. Замовлення та виготовлення першої партії займає кілька днів. Це заощаджує замовникові місяці на перших етапах виробництва.

 • 02

  Швидкий вихід на ринок

  Створити ідеальну прес-форму з першого разу важко через можливі помилки в 3D-моделі. Їх помічають, коли прес-форма вже готова та оплачена. 3D-друк дає змогу вдосконалювати дизайн без фінансових ризиків.

 • 03

  Складні форми

  Виробництво на 3D-принтері дає змогу друкувати складні суцільні вироби: ланцюги, шарнірні з’єднання та вкладені конструкції. Такі вироби не мають швів — їх не треба склеювати чи спаювати. Лиття з такими завданнями не справляється.

 • 04

  Окупність на обсягах до 1000 виробів

  3D-друк рентабельний навіть для малих партій. Виробник не витрачає коштів на виготовлення прес-форми, тож йому не треба її окупати — виробництво приносить прибуток вже з першої партії.

 • 05

  Переваги складної геометрії

  MJF дозволяє виготовляти вироби з рифленою, поруватою чи перфорованою поверхнею. Це дає більше можливостей у дизайні та уможливлює створення легких та водночас міцних конструкцій.

 • 06

  Допомагає дізнатися попит

  Перш ніж запускати продукт у серійне виробництво, можна перевірити його затребуваність на невеликій партії. Так виробник дізнається, наскільки продукт цікавий покупцям і чи матиме попит на ринку.

 • 07

  Кастомізація та подальша обробка

  На виробах можна розміщати унікальний логотип, QR-код чи напис. Технологія MJF дає змогу створювати повністю ізотропні вироби, тому їх легко обробляти: фарбувати, шліфувати та шпаклювати.

 • 08

  Зручно розробляти продукт

  На етапі розробки 3D-друк дає змогу швидко створювати прототипи, тестувати їх і за потреби доробляти дизайн чи форму виробу. Оновлений прототип можна одержати через 3–5 днів.

Часті питання

 • Які строки друку?

  Цикл друку триває 3–5 днів. За цей час деталь друкують, охолоджують і обробляють піскоструменем.

 • Які матеріали ви використовуєте для друкування прототипів?

  Які матеріали ви використовуєте для друку прототипів? ▼

  Ми друкуємо вироби з фірмових матеріалів від Hewlett Packard: поліаміду HP PA 12, поліпропілену (PP) та термопластичного поліуретану (TPU). Всі вони міцніші та стійкіші до хімічних впливів, ніж ABS та фотополімери.

  ABS-пластик плавиться за температури 105 °C. Аналогічний показник у HP PA 12 становить 187 °C, у PP — 138 °C, а у TPU — 192 °C. Всі перелічені матеріали стійкі до навантажень та вібрацій, впливу хімічних речовин та води. Їх використовують в автомобілебудівній, промисловій, медичній та інших сферах.

  Міцність виробу залежить не тільки від матеріалу, а й від товщини стінок. Щоб отримати найкращий результат, дотримуйтесь наших рекомендацій щодо підготовки моделей до друку з HP PA 12, PP та TPU.

 • Який максимально допустимий розмір виробу?

  Обмеження робочого простору принтера — 380 × 284 × 380 мм.

  Якщо модель більша, то її ділять, друкують по частинах і потім збирають. Так створюють бампери й торпеди для автомобілів, архітектурні макети та скульптури. Онлайновий калькулятор не розділяє великі моделі на частини, тому їхню вартість можуть порахувати лише менеджери проекту.

  Надсилайте габаритні моделі менеджерові:

  Тел.: +380 99 075-59-95 

  Telegram: https://t.me/infomir3dprinting

  Email: 3dprint@infomir.com

 • Яка точність друку MJF?

  Принтер HP Jet Fusion 5210 наносить шари полімеру завтовшки 80 мікронів з горизонтальною роздільною здатністю 1200 × 1200 точок на квадратний дюйм (dpi). Допустима похибка друку — 0,08—0,1 мм.

  Горизонтальна роздільна здатність — максимальна точність рухів друкувальної голівки по осях X та Y. Що вище значення, то тонша деталізація. Вертикальна роздільна здатність — мінімальна товщина полімерного шару, що наноситься за один прохід. Що тонший шар, то гладша поверхня виробу.

 • Чи виконуєте ви подальшу обробку виробів?

  Готові вироби проходять тільки піскоструминну обробку, щоб видалити залишки полімеру. Опційно надаємо послуги фарбування.

  Доступні два методи:

  1. Фарбування (dyeing) — класичне занурення деталей у резервуар з барвником. 

  2. Струминна обробка графітом — схоже на піскоструминне, але як абразив використовують вуглець і скло, що надають виробу темно-сірого кольору.

  Фарбування та струминна обробка — недорогі й ефективні способи отримати виріб з якісним обробленим покриттям.Доступні кольори — графітовий, чорний і сірий. Незабаром ми додамо й інші варіанти покриттів.

 • Як оплатити замовлення?

  Ви зможете оплатити замовлення після того, як погодите всі умови з менеджером. Infomir 3D Printing друкує замовлення тільки після повної передоплати. Оплата перераховується безготівковим платежем.

  У разі безготівкового розрахунку клієнтові треба надати нам три документи: свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника податку й банківські реквізити. Після оплати клієнт отримає готові вироби й видаткові накладні.

 • Чи надаєте ви послуги 3D-сканування та моделювання?

  Наші спеціалісти працюють з готовими 3D-моделями. Якщо треба розробити модель або отримати її за допомогою 3D-сканування, радимо перевірених партнерів.

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки