Блог

  • Усе
  • Виробництво
  • Медицина
  • Стартапи
  • Студії 3D-друку

Infomir 3D Printing стає частиною HP Digital Manufacturing Network

Компанія Infomir 3D Printing з гордістю повідомляє про вступ до мережі HP Digital Manufacturing Network (HP DMN) у ролі офіційного партнера. Цей видатний крок не лише зміцнює нашу позицію на ринку адитивних технологій Східної Європи, але й відкриває нові можливості для наших клієнтів, пропонуючи їм широкі перспективи використання переваг 3D-друку.

Читать

HP MJF і SLA: порівняння технологій 3D-друку

Дві сучасні технології адитивного виробництва HP Multi Jet Fusion (MJF) і стереолітографія (SLA) стали провідними в галузі 3D-друку. Кожна з них має свої переваги та недоліки. У цій статті ми розповімо про ключові аспекти HP MJF і SLA, що дають змогу підприємствам ухвалювати обґрунтовані рішення для своїх потреб адитивного виробництва.

Читать

HP MJF vs SLS: порівняння технологій 3D-друку

Останніми роками у світі 3D-друку спостерігається значний поступ: з’явилося безліч технологій для вирішення різноманітних виробничих завдань. Одні з провідних технологій 3D-друку — Multi Jet Fusion (MJF) і селективне лазерне спікання (SLS) від компанії HP.

Читать

Наш блог створено для тих, хто хоче знати все про 3d технології в сучасному світі. У цьому розділі ви можете дізнатися новини 3d технологій, а також прочитати статті та експертні матеріали про адитивне виробництво. Інформація про 3д друк оновлюється регулярно. Наші статті про технологію 3d друку базуються на думках практикуючих експертів: технічних фахівців, аналітиків ринку і маркетологів.

Готові почати?

Допоможемо перевірити дизайн продукту, надамо інформацію про 3D-друк, запустимо серійне виробництво, надрукуємо макет чи медичний виріб.