Послуги 3D‑друку для студій

Допомагаємо з відповідальними замовленнями, коли деталізовані вироби потрібні у стислий термін. Друкуємо з поліаміду HP PA 12, поліпропілену (PP) та термопластичного поліуретану (TPU) на американській лінії HP Jet Fusion 5210.

Як застосовують технологію MJF студії 3D-друку

 • Друк складних замовлень

  Якщо технологія вашого обладнання не дає змоги друкувати вироби з високою точністю та повторюваністю, віддайте свою продукцію на аутсорсинг 3D-друк в Infomir 3D Printing. Ви збережете замовників і надасте їм якісні вироби вчасно.

 • Швидкий друк великих партій виробів

  Лінія HP Jet Fusion 5210 може працювати цілодобово. Це обладнання дає змогу створювати вироби з високоякісного пластику, що не поступаються литим. Завдяки високій роздільній здатності і точності друку вироби не потребують подальшої обробки: після видалення залишків порошку вони готові до використання.

 • Швидкий розрахунок вартості

  Завдяки онлайновому калькулятору студії 3D-друку протягом кількох хвилин дізнаються вартість друку та можуть озвучити її замовникові.

Студіям 3D-друку знижка 20% від загальної суми замовлення

Для студій друку діє постійна знижка 20%. Щоб її отримати, заповніть форму і розкажіть про свій бізнес. Коли ми опрацюємо і схвалимо заявку, ви отримаєте знижку на перше і всі наступні замовлення.

Переваги 3D-друку Infomir

 • 01

  Висока точність друку

  Обладнання Infomir дає змогу друкувати вироби з високою роздільною здатністю — 1200 × 1200 точок на квадратний дюйм. Завдяки такій точності друку можна виготовляти предмети з гладкою поверхнею, які не потребуватимуть подальшої обробки.

 • 02

  Суцільні складні конструкції

  За допомогою тривимірного друку можна створити складні конструкції: шарнірні з’єднання, ланцюги та предмет, що міститься всередині іншого за принципом матрьошки. Їх друкують не частинами, а відразу, що дає змогу уникнути склеювання чи спаювання.

 • 03

  Друк з міцного матеріалу

  Infomir виготовляє вироби з міцного водостійкого та термостійкого поліаміду HP PA 12, легкого пластику поліпропілену (PP) та термопластичного поліуретану (TPU), який дає змогу створювати гнучкі вироби. Ці матеріали не піддаються впливу мастил, нафти, бензину, аліфатичних вуглеводнів та лугів.

 • 04

  Друк виробів зі складною геометрією

  3D-друк дає змогу урізноманітнити дизайн — виготовляти предмети з гладкою, рифленою, поруватою або перфорованою поверхнею. Завдяки цьому можна друкувати легкі міцні порожнисті конструкції.

 • 05

  Подальша обробка

  Надруковані вироби мають однорідну структуру. Такі предмети легко обробляти: фарбувати, шліфувати та шпаклювати. Вони не кришаться, тож за потреби їх можна доробляти: свердлити, пиляти чи різати.

 • 06

  Друк габаритних предметів

  На лінії друку HP Jet Fusion 5210 можна створювати суцільні вироби розміром 380 х 284 х 380 мм. Більш габаритні предмети друкуємо частинами, потім компоненти склеюємо. Місця стиків шліфуємо, і в готовому виробі вони непомітні.

Часті питання

 • Ви доставляєте замовлення за межі України?

  Готову продукцію відправляємо замовникові кур’єром (по Одесі) або «Новою поштою» (по Україні).

  Щоб дізнатися про умови доставляння у вашу країну, зв’яжіться з менеджером Infomir телефоном або електронною поштою:

  Тел.: +380 99 075-59-95  

  Email: 3dprint@infomir.com

 • Які строки друку?

  Цикл друку триває 3–5 днів. За цей час деталь друкують, охолоджують і обробляють піскоструменем.

 • З якого матеріалу ви друкуєте вироби?

  Для друку на лінії HP Jet Fusion 5210 використовують три матеріали: поліамід HP PA 12, поліпропілен (PP) та термопластичний поліуретан (TPU).

  HP PA 12 витримує фізичні навантаження та вібрації, стійкий до впливу низьких та високих температур: вироби зберігають властивості та форму у температурному діапазоні від −50 °C до 150 °C. Температура плавлення HP PA 12 становить 187 °C (для порівняння, у ABS-пластика цей показник 105 °C). Цей матеріал використовують в автомобільній та аерокосмічній сферах. Докладніше про поліамід PA 12 — в документі Hewlett Packard.

  PP — оптимальне вирішення для друку легких виробів, стійких до впливу хімічних речовин та води. Об’ємна щільність порошку поліпропілену становить 0,34 г/см³, що майже втричі менше, ніж у поліаміду (1,01 г/см³). Завдяки цьому вироби з поліпропілену легкі. Матеріал підходить для друку корпусів пристроїв, автомобільних деталей, прототипів та інших виробів.

  TPU — матеріал, що дає змогу друкувати гнучкі вироби (цей показник можна регулювати залежно від завдань замовника). Термопластичний поліуретан також стійкий до дії вологи та хімії, температура плавлення порошку становить 192 °C. Матеріал використовують у легкій та автомобільній промисловості, медицині, електроніці та інших сферах.

  При виборі матеріалу врахуйте, що на міцність виробу впливають особливості конструкції та товщина стінок. Виконуйте наші рекомендації щодо підготовки моделей до друку з HP PA 12, PP і TPU, щоб розробити оптимальну модель виробу.

 • Який максимально допустимий розмір виробу?

  Обмеження робочого простору принтера — 380 × 284 × 380 мм.

  Якщо модель більша, то її ділять, друкують по частинах і потім збирають. Так створюють бампери й торпеди для автомобілів, архітектурні макети та скульптури. Онлайновий калькулятор не розділяє великі моделі на частини, тому їхню вартість можуть порахувати лише менеджери проекту.

  Надсилайте габаритні моделі менеджерові:

  Тел.: +380 99 075-59-95 

  Telegram: https://t.me/infomir3dprinting

  Email: 3dprint@infomir.com

 • Яка точність друку MJF?

  Принтер HP Jet Fusion 5210 наносить шари полімеру завтовшки 80 мікронів з горизонтальною роздільною здатністю 1200 × 1200 точок на квадратний дюйм (dpi). Допустима похибка друку — 0,08—0,1 мм.

  Горизонтальна роздільна здатність — максимальна точність рухів друкувальної голівки по осях X та Y. Що вище значення, то тонша деталізація. Вертикальна роздільна здатність — мінімальна товщина полімерного шару, що наноситься за один прохід. Що тонший шар, то гладша поверхня виробу.

 • Чи виконуєте ви подальшу обробку виробів?

  Готові вироби проходять тільки піскоструминну обробку, щоб видалити залишки полімеру. Опційно надаємо послуги фарбування.

  Доступні два методи:

  1. Фарбування (dyeing) — класичне занурення деталей у резервуар з барвником. 

  2. Струминна обробка графітом — схоже на піскоструминне, але як абразив використовують вуглець і скло, що надають виробу темно-сірого кольору.

  Фарбування та струминна обробка — недорогі й ефективні способи отримати виріб з якісним обробленим покриттям.Доступні кольори — графітовий, чорний і сірий. Незабаром ми додамо й інші варіанти покриттів.

 • Як оплатити замовлення?

  Ви зможете оплатити замовлення після того, як погодите всі умови з менеджером. Infomir 3D Printing друкує замовлення тільки після повної передоплати. Оплата перераховується безготівковим платежем.

  У разі безготівкового розрахунку клієнтові треба надати нам три документи: свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника податку й банківські реквізити. Після оплати клієнт отримає готові вироби й видаткові накладні.

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки