Послуги 3D‑друку для студій

Допомагаємо з відповідальними замовленнями, коли деталізовані вироби потрібні в стислі строки. Друкуємо з поліаміду HP PA 12 на американській лінії HP Jet Fusion 5210.

Як застосовують технологію MJF студії 3D-друку

 • Друк складних замовлень

  Якщо технологія вашого обладнання не дає змоги друкувати вироби з високою точністю та повторюваністю, віддайте свою продукцію на аутсорсинг 3D-друк в Infomir 3D Printing. Ви збережете замовників і надасте їм якісні вироби вчасно.

 • Швидкий друк великих партій виробів

  Лінія HP Jet Fusion 5210 може працювати цілодобово. Це обладнання дає змогу створювати вироби з високоякісного пластику, що не поступаються литим. Завдяки високій роздільній здатності і точності друку вироби не потребують подальшої обробки: після видалення залишків порошку вони готові до використання.

 • Швидкий розрахунок вартості

  Завдяки онлайновому калькулятору студії 3D-друку протягом кількох хвилин дізнаються вартість друку та можуть озвучити її замовникові.

Студіям 3D-друку знижка 20% від загальної суми замовлення

Для студій друку діє постійна знижка 20%. Щоб її отримати, заповніть форму і розкажіть про свій бізнес. Коли ми опрацюємо і схвалимо заявку, ви отримаєте знижку на перше і всі наступні замовлення.

Переваги 3D-друку

 • 01

  Висока точність друку

  Обладнання Infomir дає змогу друкувати вироби з високою роздільною здатністю — 1200 × 1200 точок на квадратний дюйм. Завдяки такій точності друку можна виготовляти предмети з гладкою поверхнею, які не потребуватимуть подальшої обробки.

 • 02

  Суцільні складні конструкції

  За допомогою тривимірного друку можна створити складні конструкції: шарнірні з’єднання, ланцюги та предмет, що міститься всередині іншого за принципом матрьошки. Їх друкують не частинами, а відразу, що дає змогу уникнути склеювання чи спаювання.

 • 03

  Друк з міцного матеріалу

  Infomir виготовляє вироби з міцного водостійкого поліаміду HP PA 12. Цей матеріал зберігає свої властивості за високих температур, не піддається впливу мастил, олив, нафти, бензину, аліфатичних вуглеводнів і лугів.

 • 04

  Друк виробів зі складною геометрією

  3D-друк дає змогу урізноманітнити дизайн — виготовляти предмети з гладкою, рифленою, поруватою або перфорованою поверхнею. Завдяки цьому можна друкувати легкі міцні порожнисті конструкції.

 • 05

  Подальша обробка

  Надруковані вироби мають однорідну структуру. Такі предмети легко обробляти: фарбувати, шліфувати та шпаклювати. Вони не кришаться, тож за потреби їх можна доробляти: свердлити, пиляти чи різати.

 • 06

  Друк габаритних предметів

  На лінії друку HP Jet Fusion 5210 можна створювати суцільні вироби розміром 380 х 284 х 380 мм. Більш габаритні предмети друкуємо частинами, потім компоненти склеюємо. Місця стиків шліфуємо, і в готовому виробі вони непомітні.

Часті питання

 • Ви доставляєте замовлення за межі України?

  Готову продукцію відправляємо замовникові кур’єром (по Одесі) або «Новою поштою» (по Україні).

  Щоб дізнатися про умови доставляння у вашу країну, зв’яжіться з менеджером Infomir телефоном або електронною поштою:

  Тел.: +380 99 075-59-95  

  Email: 3dprint@infomir.com

 • Які строки друку?

  Цикл друку триває 3–5 днів. За цей час деталь друкують, охолоджують і обробляють піскоструменем.

 • З якого матеріалу ви друкуєте вироби?

  Для лінії HP Jet Fusion 5210 використовують фірмовий поліамід, розроблений компанією Hewlett Packard — поліамід PA 12. Матеріал зберігає властивості й форму в широкому температурному діапазоні: від −50 °C до 150 °C. Поліамід PA 12 стійкіший до високих температур, ніж ABS-пластик: перший плавиться за температури 187 °C, другий — за 105 °C.

  PA 12 витримує фізичні навантаження та вібрації: матеріал використовують в автомобільній та аерокосмічній сферах. На міцність виробу впливають особливості конструкції та товщина її стінок. Дотримуйтеся наших рекомендацій з підготування моделей до друку, щоб розробити оптимальну модель виробу.
  Докладніше про поліамід PA 12 — в документі Hewlett Packard.

 • Який максимально допустимий розмір виробу?

  Обмеження робочого простору принтера — 380 × 284 × 380 мм.

  Якщо модель більша, то її ділять, друкують по частинах і потім збирають. Так створюють бампери й торпеди для автомобілів, архітектурні макети та скульптури. Онлайновий калькулятор не розділяє великі моделі на частини, тому їхню вартість можуть порахувати лише менеджери проекту.

  Надсилайте габаритні моделі менеджерові:

  Тел.: +380 99 075-59-95 

  Telegram: https://t.me/infomir3dprinting

  Email: 3dprint@infomir.com

 • Яка точність друку MJF?

  Принтер HP Jet Fusion 5210 наносить шари полімеру завтовшки 80 мікронів з горизонтальною роздільною здатністю 1200 × 1200 точок на квадратний дюйм (dpi). Допустима похибка друку — 0,08—0,1 мм.

  Горизонтальна роздільна здатність — максимальна точність рухів друкувальної голівки по осях X та Y. Що вище значення, то тонша деталізація. Вертикальна роздільна здатність — мінімальна товщина полімерного шару, що наноситься за один прохід. Що тонший шар, то гладша поверхня виробу.

 • Чи виконуєте ви подальшу обробку виробів?

  Готові вироби проходять тільки піскоструминну обробку, щоб видалити залишки полімеру. Опційно надаємо послуги фарбування.

  Доступні два методи:

  1. Фарбування (dyeing) — класичне занурення деталей у резервуар з барвником. 

  2. Струминна обробка графітом — схоже на піскоструминне, але як абразив використовують вуглець і скло, що надають виробу темно-сірого кольору.

  Фарбування та струминна обробка — недорогі й ефективні способи отримати виріб з якісним обробленим покриттям.Доступні кольори — графітовий, чорний і сірий. Незабаром ми додамо й інші варіанти покриттів.

 • Як оплатити замовлення?

  Ви зможете оплатити замовлення після того, як погодите всі умови з менеджером. Infomir 3D Printing друкує замовлення тільки після повної передоплати. Оплата перераховується на картку «Приватбанку» або безготівковим платежем.

  У разі безготівкового розрахунку клієнтові треба надати нам три документи: свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника податку й банківські реквізити. Після оплати клієнт отримає готові вироби й видаткові накладні.

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки