Адитивні технології в медицині

Друкуємо медичне обладнання для лікарів та медичних клінік. Виготовляємо протези, ортези, а також анатомічні моделі суглобів та органів із високою деталізацією. Для друку використовуємо біосумісний поліамід HP PA 12, поліпропілен (PP), що дає змогу створювати легкі вироби, та термопластичний поліуретан (TPU), з якого можна друкувати гнучкі вироби.

Як застосовують технологію MJF у медицині

 • Ортопедичні вироби

  Технологія MJF дає змогу друкувати точні ортези, протези кінцівок та ортопедичні устілки з міцного матеріалу. Готові вироби стійкі до впливу вологи, ультрафіолетового проміння та хімічних речовин. Матеріал друку зберігає свої властивості після подальшого обробляння.

 • Анатомічні моделі

  3D-друк органів і частин тіла людини допомагає хірургам, стоматологам та студентам медичних закладів. Хірурги використовують його, щоб ліпше підготуватися та скласти план операції. Студенти-медики застосовують моделі для наочного вивчення патологій пацієнтів. Стоматологи за надрукованими моделями щелеп виготовляють елайнери та зубні протези.

 • Засоби індивідуального захисту

  HP Jet Fusion 5210 створює предмети складної конструкції. Наприклад, з ґратчастою структурою, а також вироби із защіпками та деталі всередині деталей. Це дає змогу виготовляти захисні маски та респіратори. За один цикл можна надрукувати партію однакових масок чи виробів різного розміру.

 • Медичне обладнання

  3D-друк дає змогу виготовити пластикові деталі для медичного обладнання. Наприклад, розширювальні перехідники чи клапани для апаратів ШВЛ. Такі вироби допомагають під’єднати до одного пристрою більше пацієнтів. Принтер HP Jet Fusion 5210 друкує деталі будь-якої складності, а за надійністю вони будуть такими самими, як оригінали.

Спеціальна ціна при регулярних замовленнях

Для великих обсягів друку діє спеціальна знижка. Щоб її отримати, заповніть форму і розкажіть про свій проект. Коли ми опрацюємо і схвалимо заявку, ви отримаєте знижку на перший і всі наступні замовлення.

Переваги 3D-друку

 • 01

  Біосумісний матеріал

  Вироби друкуються із трьох видів матеріалу: поліаміду HP PA 12, що не викликає подразнення та є безпечним при контакті з неушкодженою шкірою; поліпропілену (PP), що підходить для створення легких міцних виробів, стійких до впливу хімічних речовин та води; термопластичного поліуретану (TPU), властивості якого дають змогу друкувати гнучкі вироби

 • 02

  Швидкий друк

  Технологія Multi Jet Fusion дає змогу друкувати всі завантажені в принтер моделі одночасно. Клієнти отримують замовлення в строк від 3 днів.

 • 03

  Складні форми

  Адитивне виробництво дає змогу створювати вироби будь-якої складності та форми: ланцюги, шарнірні з’єднання та вкладені конструкції. Деталі не треба склеювати, спаювати чи доробляти.

 • 04

  Легкий матеріал

  Можна надрукувати деталі з рифленою, поруватою чи перфорованою поверхнею. Завдяки цьому можна виготовляти легкі та міцні вироби.

 • 05

  Подальше обробляння

  Готові вироби мають щільну однорідну структуру — деталі не розсипаються під дією механічних навантажень. Їх можна свердлити, пиляти та шліфувати.

 • 06

  Точність друку

  Вироби повністю ідентичні 3D-моделі, а їхня точність не залежить від обсягу однієї партії друку.

 • 07

  Готові вироби

  Друк, охолодження та очищення залишаються за виконавцем. Замовник отримує повністю готові для роботи вироби.

 • 08

  Вартість

  3D-друк за технологією MJF економний. Вартість замовлення залежить від маси надрукованої продукції.

Часті питання

 • Які сертифікати безпеки має матеріал друку PA 12?

  Ми гарантуємо, що надруковані вироби безпечні. У поліаміді PA 12 немає важких металів, фталатів чи бісфенолу А; з нього друкують навіть іграшки.

  Поліамід PA 12 відповідає європейським і американським вимогам щодо біосумісності й пожежної безпеки.

 • З якою швидкістю друкує HP Jet Fusion 5210?

  За повного завантаження максимальний час друку — 12,5 год. Якщо робочу камеру принтера заповнено частково, час пропорційно скорочується.

  Деталі не можна діставати з приладу відразу після друку: миттєве охолодження негативно впливає на їхні механічні властивості. За прискореного режиму повна камера охолоджується 4 години, а природним шляхом — до 30 годин. Охолодження відбувається в окремому модулі, тому продуктивність лінії не знижується.

 • Яка точність друку MJF?

  Принтер HP Jet Fusion 5210 наносить шари полімеру завтовшки 80 мікронів з горизонтальною роздільною здатністю 1200 × 1200 точок на квадратний дюйм (dpi). Допустима похибка друку — 0,08—0,1 мм.

  Горизонтальна роздільна здатність — максимальна точність рухів друкувальної голівки по осях X та Y. Що вище значення, то тонша деталізація. Вертикальна роздільна здатність — мінімальна товщина полімерного шару, що наноситься за один прохід. Що тонший шар, то гладша поверхня виробу.

 • Чи надаєте ви послуги 3D-сканування та моделювання?

  Наші спеціалісти працюють з готовими 3D-моделями. Якщо треба розробити модель або отримати її за допомогою 3D-сканування, радимо перевірених партнерів.

 • Як замовити 3D-друк

  Завантажте 3D-модель в онлай-калькулятор, зазначте кількість і розмір виробів, щоб ми розрахували вартість замовлення. 

  Мінімальна вартість замовлення — 500 грн. Щоб з вами зв’язався менеджер, зазначте свої контакти й опишіть проект. Після оплати замовлення ми надрукуємо та доставимо його «Новою поштою». Для великих і регулярних замовлень діють спеціальні умови.

  Якщо модель має нестандартні габарити або розмір файлу перевищує 25 МБайт, щоб точно порахувати вартість, зверніться до менеджера:

  +380 99 075-59-95

  3dprint@infomir.com 

  Працюємо з фізичними, юридичними особами та ФОП.

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки