FAQ

Як відбувається друк на принтері HP Jet Fusion 5210?

3D-друк має кілька етапів:

1. Візуалізація

3D-модель завантажують у HP SmartStream 3D Build Manager — додаток, що перетворює її на завдання для принтера. Простір із синіми межами — робоча область принтера. Розмір цієї камери 380 × 284 × 380 мм. Коли деталі «укладено», програма готує завдання для друку.

2. Підготування принтера

У контейнер для матеріалу друку завантажують порошок, потім його встановлюють у принтер. Усе готове до запуску. З цього поліаміду друкують виріб.

3. Друк

Принтер наносить шар порошку та сполучної речовини. Потім спікає їх інфрачервоним світлом. Коли шар готовий, друкувальна головка наносить наступний. У вирішенні Hewlett Packard увесь шар сплавляється одночасно.

4. Охолодження

Щоб вироби зберегли експлуатаційні властивості й не стали крихкими, їх охолоджують поступово. У звичайному режимі деталі остигають до 12 годин. У цей час HP Jet Fusion 5210 уже створює нову партію виробів. Принтер підтримує режим примусового охолодження — за 4 години, але в цьому випадку немає гарантії, що готові вироби збережуть ту саму міцність, що й за звичайного охолодження.

5. Очищення

Multi Jet Fusion — порошкова технологія друку, тому готові вироби треба очистити від залишків поліаміду. Для цього інженери Infomir використовують станцію очищення.

Після цього деталі готові до використання без додаткової обробки. Якщо треба, ми фарбуємо їх у чорний або сірий колір. Після цього деталі надсилаємо клієнтові.

Як замовити друк на 3D-принтері

  • 1. Завантажте свою 3D-модель
  • 2. Вкажіть кількість і колір
  • 3. Оплатіть замовлення
  • 4. Ми друкуємо виріб
  • 5. Надсилаємо службою доставки