FAQ

З якого матеріалу ви друкуєте вироби?

Для друку на лінії HP Jet Fusion 5210 використовують три матеріали: поліамід HP PA 12, поліпропілен (PP) та термопластичний поліуретан (TPU).

HP PA 12 витримує фізичні навантаження та вібрації, стійкий до впливу низьких та високих температур: вироби зберігають властивості та форму у температурному діапазоні від −50 °C до 150 °C. Температура плавлення HP PA 12 становить 187 °C (для порівняння, у ABS-пластика цей показник 105 °C). Цей матеріал використовують в автомобільній та аерокосмічній сферах. Докладніше про поліамід PA 12 — в документі Hewlett Packard.

PP — оптимальне вирішення для друку легких виробів, стійких до впливу хімічних речовин та води. Об’ємна щільність порошку поліпропілену становить 0,34 г/см³, що майже втричі менше, ніж у поліаміду (1,01 г/см³). Завдяки цьому вироби з поліпропілену легкі. Матеріал підходить для друку корпусів пристроїв, автомобільних деталей, прототипів та інших виробів.

TPU — матеріал, що дає змогу друкувати гнучкі вироби (цей показник можна регулювати залежно від завдань замовника). Термопластичний поліуретан також стійкий до дії вологи та хімії, температура плавлення порошку становить 192 °C. Матеріал використовують у легкій та автомобільній промисловості, медицині, електроніці та інших сферах.

При виборі матеріалу врахуйте, що на міцність виробу впливають особливості конструкції та товщина стінок. Виконуйте наші рекомендації щодо підготовки моделей до друку з HP PA 12, PP і TPU, щоб розробити оптимальну модель виробу.

Як замовити друк на 3D-принтері

  • 1. Завантажте свою 3D-модель
  • 2. Вкажіть кількість і колір
  • 3. Оплатіть замовлення
  • 4. Ми друкуємо виріб
  • 5. Надсилаємо службою доставки