1500 моделей щелеп на місяць для клініки Orthos

 • Сайт клієнта:

  orthos.com.ua

 • Модель:

  верхня та нижня щелепа

 • Вага:

  18 грамів

 • Кількість:

  1500 шт./міс.

З 2017 року клініка Orthos створює прозорі елайнери для вирівнювання зубів. Це набір з кількох десятків кап — пацієнт носить їх по 22 години на добу, лікування триває від 4 до 15 місяців.

Для кожного пацієнта треба надрукувати 30—60 унікальних моделей його щелеп. На їхній основі виготовляють елайнери з поліуретану. Від точного дотримання розмірів залежить, наскільки елайнери будуть зручними, а лікування ефективним.

Проблема замовника

Коли договір з пацієнтом підписано, у клініки залишається 21 день на виробництво елайнерів. Треба встигнути змоделювати кілька десятків моделей щелеп пацієнта, надрукувати їх та виготовити елайнери.

Замовлень стало багато, і власне виробництво Orthos не справлялося. Клініка має принтер Stratasys з відповідною якістю друку, але пацієнтів ставало все більше, і замовник не встигав створювати елайнери вчасно.

Розв’язання завдання клієнта

Orthos звернулася в Infomir 3D Printing, щоб пришвидшити виробництво й допомагати більшій кількості пацієнтів. Ми гарантуємо потрібну точність. Лінія HP Jet Fusion 5210 друкує з мінімальною товщиною шару у 80 мікронів і роздільною здатністю 1200 dpi. Вихідний матеріал — біосумісний поліамід (нейлон) HP 3D High Reusability PA 12.

Щотижня ми виробляємо для клініки 300—400 унікальних моделей щелеп. Наша лінія 3D-друку вдесятеро продуктивніша за принтер Stratasys — коли знадобиться, ми зможемо створювати в рази більше. Потужностей лінії вистачить, щоб друкувати для Orthos по 350 моделей щелеп на день.

Результат

Завдяки Infomir 3D Printing клініка завжди отримує моделі щелеп у потрібній кількості та в зазначений день. Це допомагає вчасно виготовляти елайнери для кожного пацієнта.

Відгук клієнта

Для производства элайнеров нам нужны модели челюстей. Мы печатаем их очень много, и в какой-то момент свое производство перестало с этим справляться. Мы попросили помощи у Infomir 3D Printing — благодаря их сверхточной печати мы изготавливаем комфортные и эффективные элайнеры.

Тарас Семенюк, основатель клиники «Orthos»,

врач-ортодонт

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки