Запуск четвертої лінії 3D-друку

Infomir 3D Printing з радістю повідомляє про успішне введення в експлуатацію четвертої лінії 3D-друку HP Jet Fusion 5210. Це відкриває нам нові перспективи: тепер команда може збільшити кількість замовлень і скоротити терміни їх виконання. Також хочемо нагадати, що ми розширили перелік матеріалів, і тепер замовникам доступний друк з поліпропілену (PP) та термопластичного поліуретану (TPU).

Поліпропілен — стійкий до хімічних впливів матеріал з низьким вологопоглинанням. Це робить PP ідеальним вирішенням для проектів у сферах, де ці характеристики мають критичне значення, наприклад, в автомобілебудуванні або хімічній промисловості.

Вироби з термопластичного поліуретану еластичні та міцні, тому цей матеріал можна застосовувати для виробництва гнучких деталей, медичних пристроїв та прототипів нових виробів. TPU дає нашим клієнтам змогу реалізовувати найінноваційніші та найамбітніші проекти.

Із запуском четвертої лінії 3D-друку Infomir 3D Printing значно підвищує виробничу потужність. Тепер наша команда зможе виконувати більш масштабні та технічно складні замовлення, забезпечуючи клієнтам оперативність та високу якість.

Команда Infomir 3D Printing вдячна партнерам та клієнтам: ми цінуємо вашу довіру та підтримку. Раді розвиватися та освоювати інновації в галузі промислового 3D-друку разом із вами!

Рекомендовані статті

  HP MJF і SLA: порівняння технологій 3D-друку

  Дві сучасні технології адитивного виробництва HP Multi Jet Fusion (MJF) і стереолітографія (SLA) стали провідними в галузі 3D-друку. Кожна з них має свої переваги та недоліки. У цій статті ми розповімо про ключові аспекти HP MJF і SLA, що дають змогу підприємствам ухвалювати обґрунтовані рішення для своїх потреб адитивного виробництва.

  Читать

  HP MJF vs SLS: порівняння технологій 3D-друку

  Останніми роками у світі 3D-друку спостерігається значний поступ: з’явилося безліч технологій для вирішення різноманітних виробничих завдань. Одні з провідних технологій 3D-друку — Multi Jet Fusion (MJF) і селективне лазерне спікання (SLS) від компанії HP.

  Читать

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки