Infomir 3D Printing придбав третю лінію HP Jet Fusion і розширює асортимент матеріалів для друку

Ми раді повідомити про значне розширення своїх можливостей, зумовлене придбанням третьої лінії 3D-друку HP Jet Fusion, і поповнення асортименту доступних матеріалів.

Однією з ключових змін стало додавання двох нових матеріалів для 3D-друку: поліпропілену й термопластичного поліуретану. Ці інноваційні матеріали доповнюють уже наявний арсенал, представлений поліамідом PA 12, і відкривають нові горизонти для наших клієнтів.

  • Поліпропілен дає змогу створювати міцні вироби з високою стійкістю до дії хімічних речовин. Він ідеальний для виготовлення виробів, для яких важлива стійкість до агресивного середовища й низьке поглинання вологи. Цей матеріал відчиняє двері у світ нових рішень для виробників, дизайнерів та інженерів.
  • Термопластичний поліуретан (TPU) дає змогу створювати вироби з винятковою еластичністю та стійкістю до дії хімічних речовин. Цей матеріал ідеально підходить для виробів, вимоги до яких охоплюють поєднання міцності та гнучкості. Він відкриває нові горизонти для медичних пристроїв, інженерних прототипів та іншої інноваційної продукції.

Це дозволить не лише розширити наше портфоліо матеріалів, але й збільшити виробничі потужності. Тепер ми можемо обробляти більший обсяг замовлень і надавати клієнтам швидші та ефективніші рішення.

Щоби прямо зараз протестувати можливості нових матеріалів і замовити друк, достатньо завантажити свою 3D-модель в онлайн-калькулятор і заповнити форму зворотного зв’язку.

З усіх можливих питань і для оформлення замовлень звертайтеся до нас:

Телефон: +380 99 075 59 95

Telegram: https://t.me/infomir3dprinting

Email: 3dprint@infomir.com

Рекомендовані статті

Як замовити друк на 3D-принтері

  • 1. Завантажте свою 3D-модель
  • 2. Вкажіть кількість і колір
  • 3. Оплатіть замовлення
  • 4. Ми друкуємо виріб
  • 5. Надсилаємо службою доставки