Infomir 3D Printing стає частиною HP Digital Manufacturing Network

Компанія Infomir 3D Printing з гордістю повідомляє про вступ до мережі HP Digital Manufacturing Network (HP DMN) у ролі офіційного партнера. Цей видатний крок не лише зміцнює нашу позицію на ринку адитивних технологій Східної Європи, але й відкриває нові можливості для наших клієнтів, пропонуючи їм широкі перспективи використання переваг 3D-друку.

Що таке HP Digital Manufacturing Network?

HP Digital Manufacturing Network — це ексклюзивна мережа, яка об’єднує провідні виробничі компанії, що використовують технології 3D-друку HP для створення виробів високої якості. Мета цієї мережі полягає в тому, щоб запропонувати виробникам передові рішення в галузі цифрового виробництва. Це сприяє прискоренню розробки продуктів, оптимізації виробничих процесів і покращенню кінцевої якості продукції.

Переваги для Infomir 3D Printing і наших клієнтів

Приєднуючись до HP DMN, Infomir 3D Printing отримує доступ до передових технологій у галузі 3D-друку, завдяки чому ми можемо використовувати новітні тенденції галузі та надавати нашим клієнтам користувацький досвід світового рівня.

Рекомендовані статті

  HP MJF і SLA: порівняння технологій 3D-друку

  Дві сучасні технології адитивного виробництва HP Multi Jet Fusion (MJF) і стереолітографія (SLA) стали провідними в галузі 3D-друку. Кожна з них має свої переваги та недоліки. У цій статті ми розповімо про ключові аспекти HP MJF і SLA, що дають змогу підприємствам ухвалювати обґрунтовані рішення для своїх потреб адитивного виробництва.

  Читать

  HP MJF vs SLS: порівняння технологій 3D-друку

  Останніми роками у світі 3D-друку спостерігається значний поступ: з’явилося безліч технологій для вирішення різноманітних виробничих завдань. Одні з провідних технологій 3D-друку — Multi Jet Fusion (MJF) і селективне лазерне спікання (SLS) від компанії HP.

  Читать

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки