До 2 грамів: 1000 деталей для архітектурних макетів

 • Сайт клієнта:

  instagram.com

 • Вага:

  0,1—2 г

 • Кількість:

  1000 шт.

Arch Model Outlook — київська студія, де створюють архітектурні макети та мініатюри будівель з поліаміду, ПВХ, дерева, металу й картону.

Макети замовляють забудовники, музеї, реконструктори, а також парки архітектурних мініатюр. Студія часто створює моделі соборів і будівель урядів завбільшки від десятків сантиметрів до кількох метрів. Кожна робота складається з тисяч елементів, і від деталізації кожного залежить, наскільки модель вийде правдивою.

Проблема замовника

Невеликі елементи важко виготовити вручну. Попри те, що купол або частина паркана важать лише 0,1—2 грами, це складні елементи з ґратами, візерунками чи рельєфом цегляного муровання. Студія намагалася друкувати їх на FDM-принтері, але не змогла отримати потрібної точності.

За 5 днів їй знадобилося надрукувати 1000 невеликих деталей з потрібною деталізацією. З цим не могли допомогти навіть промислові SLS-принтери.

Розв’язання проблеми

Студія Arch Model Outlook замовила друк в Infomir 3D Printing, щоб вчасно отримати деталі й виготовити архітектурні макети своєчасно. Ми забезпечили потрібну швидкість друку й деталізацію всіх деталей — лінія HP Jet Fusion 5210 друкує з товщиною шару, як людська волосина (80 мікронів), і роздільною здатністю 1200 dpi. Вихідний матеріал — порошковий поліамід HP PA 12.

Після друкування вироби очищають від залишків порошку, для цього застосовують піскоструминне обробляння. Під час очищення важливо було не пошкодити крихкі частини деталей — наприклад віконні рами, ґратки, шпилясті елементи.

За 5 днів ми надрукували, очистили й відправили клієнтові 1000 деталей завважки 0,1—2 грами.

Результат

Завдяки нам Arch Model Outlook отримала деталі для архітектурних макетів вчасно та з потрібною деталізацією. Ці елементи вже стали частиною мініатюр. Студія заощадила тижні, їй не довелося замовляти друк Multi Jet Fusion за кордоном.

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки