Корпуси для радіоелектронної апаратури Droid Technologies

 • Сайт клієнта:

  droid-technologies.com

 • Модель:

  корпуси радіоелектронних пристроїв, панелі керування

 • Маса:

  10—1000 г

Droid Technologies проектує та виробляє радіоелектронні пристрої різних типів, призначень і розмірів: від систем керування рухами на дорогах до контролерів керування освітленням.

Проблема замовника

У Droid Technologies регулярно друкують дослідні зразки механічних вузлів електронної апаратури. Ці зразки використовують для перевірки якості збирання та загального функціоналу пристроїв; також вони допомагають виявити недоліки конструкції до її серійного виробництва.

Для виробництва корпусів і панелей компанія використовує метод лиття у пресформу. Якщо її виготовлять з помилками чи дефектами, то вся відлита продукція також виявиться бракованою. Тому для створення тестової моделі потрібна висока точність. Крім того, вироби повинні були витримувати механічне навантаження, наприклад падіння з висоти людського росту.

Використовувати лиття для створення таких деталей було недоцільно через терміни й вартість виготовлення, а FDM-друк не міг забезпечити відповідну точність і міцність.

Вирішення завдання клієнта

Droid Technologies вирішили скористатися послугами друку від Infomir 3D Printing. Партію деталей виготовили, обробили піскоструменем і відправили замовникові протягом п’яти-шести робочих днів. Вироби вийшли точними, міцними, а завдяки властивостям матеріалу друку (поліамід HP PA 12) їх можна свердлити, пиляти й допрацьовувати напилком: деталь не буде тріскатися чи кришитися.

Результат

Замовник отримав якісні тестові моделі з високим ступенем повторюваності й точності. Завдяки швидкості й вартості MJF-друку виробник може швидше та економніше реагувати на правки до замовлень. Крім того, Droid Technologies періодично замовляють друк корпусів для готових виробів. Якщо партія обмежена, то це набагато дешевше, ніж лиття.

«Завдяки порошковій технології 3D-друку Multi Jet Fusion у нас з’явилася можливість виробляти техніку найліпшої якості вчасно».

В’ячеслав Каганюк,

інженер-конструктор компанії Droid Technologies.

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки