Корпуси стабілізаторів напруги для НВФ «Елєкс»

 • Сайт клиента:

  eleks.com.ua

 • Модель:

  корпуси стабілізаторів напруги

Компанія «Елєкс» з 2005 року виробляє стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення, дизельні електростанції та реле напруги. Компанія здійснює виробництво повного циклу — розробляє та випускає обладнання самостійно.

На виробництві «Елєкс» випускають тороїдальні трансформатори, штампують лицьові панелі з пластику, ріжуть, гнуть і фарбують деталі корпусів, відливають алюмінієві радіатори охолодження. Для невеликих деталей використовують поверхневий SMD-монтаж, а великі деталі збирають вручну.

Проблема замовника

Перед тим як пристрій надійде в серійне виробництво, його прототип треба виготовити й випробувати в лабораторії. Крім електронних компонентів, «Елєкс» тестує й корпуси: вони мають бути міцними й за характеристиками максимально близькими до готових виробів.

Традиційне лиття пластику виходить занадто дороге. Перш ніж створити прототип корпусу, треба виготовити його «негатив» — металеву пресформу для лиття. Це займає місяці й коштує десятки тисяч доларів. Якщо модель треба буде доопрацювати, знадобиться нова пресформа, а це нові витрати.

3D-друк на FDM-принтері не підходить, бо не забезпечує потрібної міцності виробів. Він підходить для демонстраційних зразків, але не для виробів, які можна буде тестувати в справжніх умовах.

Розв’язання завдання клієнта

НВФ «Елєкс» звернулася в Infomir 3D Printing, щоб створювати прототипи з потрібною міцністю і збираністю. Наша лінія HP Jet Fusion 5210 друкує з товщиною шару 80 мікронів і роздільною здатністю 1200 DPI. Вихідний матеріал — міцний і водостійкий поліамід HP PA 12, з нього роблять навіть торпеди й бампери для машин.

Ми регулярно друкуємо для «Елєкс» прототипи нових виробів. Компанія готує тривимірну модель і вже через кілька днів отримує корпус, готовий для тестування в лабораторії.

Результат

З Infomir 3D Printing компанія своєчасно отримує прототипи корпусів з потрібними характеристиками. Це економить місяці на тестування й доопрацювання нових пристроїв, а також допомагає «Елєкс» швидше запустити нові продукти у виробництво й показувати працездатні прототипи на галузевих виставках.

Відгук клієнта

Корпуса_стабилизаторов_напряжения_для_НПФ_Элекс

Мы обратились к Infomir 3D Printing, потому что их линия создает качественные и прочные изделия из пластика. По прочности они не уступают литым. Технология прототипирования позволяет буквально за несколько дней получить готовое изделие и испытать его в лаборатории. Это помогает избежать ошибок в будущем и экономит месяцы разработки. Нам выгодно сотрудничать с Infomir 3D Printing.

Євген Воробйов

директор і засновник НВФ «Елєкс»

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки