Тримач мікрофона для Louder Hub

 • Сайт клієнта:

  louderhub.com

 • Модель:

  тримач мікрофона

 • Вага:

  45 грамів

Louder Hub — одеська студія звукозапису й репетиційний простір. Тут кордони між мистецтвом і технологіями стираються: студія бере на себе всю технічну частину, щоб музиканти концентрувалися тільки на звуку. Тут записувалися «Бумбокс», Pianoбой, Jah Khalib, MARU та Dan Balan.

Проблема замовника

Для записів і репетицій Louder Hub використовує багато обладнання. Це підсилювачі, барабанні устатковання, компресори, пульти та інше обладнання. У студії 17 різновидів мікрофонів, а для записів доводиться використовувати кілька одночасно.

Щоб встановлювати на стійці кілька мікрофонів, використовують тримачі. Студії найбільше підходив тримач Royer AxeMount, але він важкий, і в його конструкції є недолік — під час кожного встановлювання мікрофони слід центрувати вручну. Такі тримачі треба було замовляти з-за кордону.

Розв’язання завдання клієнта

Louder Hub створила тривимірну модель ідеального холдера для мікрофонів і вирішила надрукувати її на 3D-принтері. Студії з FDM-вирішеннями не підійшли. Музикантам потрібен повністю функційний тримач, а їхня технологія не могла забезпечити потрібної точності друку — готовий тримач вийшов би недостатньо міцним.

Компанія Infomir 3D Printing використовує технологію Multi Jet Fusion, тому Louder Hub вирішила надрукувати у нас. Матеріал і технологія друку підійшли повністю. Лінія HP Jet Fusion 5210 друкує з роздільною здатністю 1200 DPI та товщиною шару 80 мікронів, що забезпечило точні розміри готового тримача. Мікрофони встановлюються надійно й одразу по центру. Вироби з поліаміду HP PA 12 такі ж міцні, як і литі, тому холдер служитиме не менше, ніж оригінальний Royer AxeMount.

Результат

Студія Louder Hub отримала поліпшену версію оригінального тримача Royer AxeMount. Тепер мікрофони легко центрувати. Надрукований холдер легший і дешевший, але зберіг міцність оригіналу. На ньому логотип студії.

Відгук клієнта

Ми замовили в Infomir 3D Printing друк тримача для мікрофона, що точно повторює холдер Royer AxeMount з доопрацюваннями. Він залишився таким же міцним, але став легшим, мікрофони відразу центруються в потрібній позиції. Дякуємо Infomir 3D Printing за те, що надрукували голдер таким, як ми хотіли, і навіть ліпшим.

Ілля Шорін,

фахівець Louder Hub

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки