Комплектуючі для емоційної маски Qudi

 • Сайт клієнта:

  qudi.space

 • Модель:

  комплектуючі для емоційної маски

 • Маса:

  20 г

Qudi — це український стартап, що виготовляє емоційні маски з вбудованими світлодіодними панелями із зовнішньої сторони. Пристрій може копіювати людські емоції або імітувати обличчя робота. Пристрій також уміє реагувати на рухи головою. Приміром, якщо користувач інтенсивно крутитиме головою, то на панелі висвітиться слово «ні». Якщо схвально киватиме, то з’явиться слово «так».

Ґаджет здатен імітувати рухи губами, коли його власник розмовляє. Цей інтерактивний девайс використовують диджеї-початківці, стримери, блогери, люди, що спілкуються з великою аудиторією та хочуть додати своїм виступам більше оригінальності. Роботою світлодіодних панелей можна керувати за допомогою вбудованої сенсорної кнопки або через додаток на Android чи iOS.

Проблема замовника

Як основу корпусу використали готову мотомаску. У неї вбудували електроніку й додаткові пластикові деталі.

Стартап виготовляє маски понад 1,5 року. За цей час компанія випробувала різні технології друкування корпусів: і звичайний FDM-метод, і лиття корпусів.

У разі FDM-друку вироби виходили крихкими й ненадійними. Такий метод давав змогу виготовляти прототипи, але не готові вироби. Лиття деталей виявилося складним, тривалим і, за умови середніх обсягів друкування (100—300 виробів на місяць), дорогим. 

Розв’язання завдання клієнта

Для виготовлення деталей вирішили скористатися порошковим друком від Infomir 3D Printing. Розробники стартапу надали 3D-моделі потрібних комплектувальних частин і вже за тиждень отримали набір готових виробів. За якістю й міцністю деталі перевершили литі чи надруковані за допомогою інших видів друку. Технологія MJF дає змогу швидко й економно надрукувати обмежену партію виробів — 300 одиниць на місяць.

Результат

Стартап регулярно замовляє в Infomir 3D Printing друкування комплектувальних частин для масок Qudi. Середній обсяг друку — 300 виробів на місяць. Деталі міцні й не потребують додаткового обробляння. Для друкування використовують гіпоалергенний поліамідний порошок HP PA 12, що важливо для ґаджетів, які контактують з обличчям людини. Усі замовлення виконують протягом тижня й постачають вчасно.

Відгук клієнта

«Наші клієнти ніколи ще не повідомляли про складність чи недопрацювання корпусу. Водночас завжди наголошують на якості виробу. Це свідчить про те, що друк виконує свої завдання на всі 100%»

Михайло Чумаченко,

засновник і СЕО Qudi

Як замовити друк на 3D-принтері

 • 1. Завантажте свою 3D-модель
 • 2. Вкажіть кількість і колір
 • 3. Оплатіть замовлення
 • 4. Ми друкуємо виріб
 • 5. Надсилаємо службою доставки